e-mail: webteam

Doek valt voor KNSB team

Speeldatum:             11 juni
Team:                         1
Ronde:                       4    Klasse 4B (inhaalwedstrijd)
Plaats:                        Uitwedstrijd in Apeldoorn
Tegenstander:         Amevo Apeldoorn 3  

In principe hadden we met een kleine overwinning nog van de laatste plaats af kunnen komen. Maar het grote aantal spelers dat deze inhaalronde niet beschikbaar was, maakte dit niet mogelijk.  De spoeling was zelfs zo dun dat het minimale aantal spelers (5) niet gehaald kon worden en we de wedstrijd niet konden spelen (Met een boete van de KNSB). Doordat ik op het laatste moment twee spelers (John en Paul) vooruit kon laten spelen ging dit nog net lukken. (tussenuitslag 1-1). We zouden zaterdag met 4 man dan de rest spelen. Dat werden er uiteindelijk drie (!!).  Daardoor was een 4-4 eindstand het hoogst haalbare en kon er geen teamoverwinning meer zijn. Einde verhaal dus. Maar de laatste drie der mohikanen hadden er wel zin in en gingen vol goede moed en inspiratie achter het bord zitten. Art ging met zwart gelijk met pionnen op stap naar de koning aan de overkant (Zo iets van wat we goed van Hans Kroeze kennen). Hij deed dat met succes. Het was nog even spannend, want de koning stond niet al te veilig, maar Art maakte de overrompeling goed af. Ook Henk ging flink te keer,  offerde een paard en creëerde een flinke aanval op de vijandige koning.  Uiteindelijk kan de tegenstander dit houden, maar het eindspel dat er achteraankwam was een kwestie van afmaken.  Ook Jos offerde een stuk voor een doorslaande dreiging op de koning van de tegenstander. Helaas had deze nog een openingetje (torenzetje) en er volgde een dodelijke counteraanval.  Jammer, want met 4-4 en 3 reglementaire nullen hadden we ook nog een aardig viste kaartje af kunnen geven.   Bij het aantal gespeelde wedstrijden was de uitslag 3-2 voor ons……

Rating
Rating
Buijse, A. (Arjan) 1808 NO 0 1R – 0R
Visser, C. (Cees) 1995 NO 0 1R – 0R
Peut van de, A.A. (Aart) 1818 Formanoij, P. (Paul) 1868 0 – 1
Belle van, G.W.T.M. (Frie) 1893 Rol, A. (Art) 1843 0 – 1
Tulfer, P.M. (Paul) 1796 Eillert, H. (Henk) 1701 0 – 1
Huis in ’t Veld, A.J.M. (Andre) 1751 Leerentveld, J.G. (John) 1771 1 – 0
Kraaijkamp, M. (Marcel) 1862 Muller, J. (Jos) 1600 1 – 0
Olivier, N. (Nico) 1765 NO 0 1 – 0
Gemiddelde Rating: 1836 Gemiddelde Rating: 1757 5-3

Comments are closed.