e-mail: webteam

Paul kampioen rapidschaak

Het was een leuke en spannende avond met een bizarre ontknoping.
Paul en John halen allebei een score van 4,5 uit 5. Omdat het onderlinge resultaat remise was, werd het resultaat uit de voorrondes doorslaggevend. Hier had Paul 6/8 en John 5/8, waardoor Paul zich rapidkampioen mag noemen. Lang zag het hier echter niet naar uit.
Met een score van 3/3 troffen John en Paul elkaar in de eennalaatste ronde. De winnaar wist dat hij kampioen zou worden. Al snel gaf Paul (onnodig) een stuk weg en dat bleef zo tot het eind van de partij. Helaas voor John gingen ook alle pionnen van het bord en werd het remise (toren tegen toren+paard).
De laatste partij moest dus de doorslag geven. Nadat John had gewonnen van Henk, moest Paul winnen van Erik. Hij kwam echter in een verloren stelling te staan. Erik lette echter even niet op en liet zich mat zetten op de A-lijn door de toren en koning...
In de andere groep werd zelfs een dubbelrondig toernooi gespeeld. Hierin was Wim een maatje te groot voor de rest. Al met al een geslaagde avond.

resultaten voorronde
obv score

 obv Scoringspercentage

Comments are closed.