e-mail: webteam

Viertal overrompelt buren

Ons viertal ging op bezoek bij de Buren. De Stork schaakclub in Hengelo (Was dat niet HSC-Stork?) Het was een mooie avond in het prachtige denksportcentrum dat Hengelo rijk is.  Het duurde even voordat we konden beginnen, maar daarna ging het ook meteen met volle kracht vooruit. John wist de dame van Fetze, die midden in zijn stelling stond, vast te zetten. Peter scoorde materiaal op de verzwakte damevleugel van de tegenstander. Jos zette de stelling van zijn tegenstander volkomen vast. Deze wachtte het vervolg niet meer af en gaf op. Paul was nog het langst bezig en greep net naast de winst die, volgens de omstanders, voor het oprapen lag.   Genoeg punten om huiswaarts te keren.

Rating
Rating
Horst ter, A.M. (Anton) 1736 Formanoij, P. (Paul) 1766 ½ – ½
Elgersma, F.D. (Fetze) 1678 Leerentveld, J.G. (John) 1800 0 – 1
Ykema, S.W. (Sietze) 1541 Muller, J. (Jos) 1712 0 – 1
Lewandowski, H. (Hubert) 0 Levink, P.M. (Peter) 1453 0 – 1
Gemiddelde Rating: 1652 Gemiddelde Rating: 1683 ½-3½

 

Comments are closed.